Любава
Call Close
Leave your phone and we will contact you!
Or you can call us yourself:
+7 (000) 123 4567

Китайська акупунктура

Медичний центр "Любава"
Китайська акупунктура
Акупунктура (Чжень-цзю терапія, рефлексотерапія, голковколювання) – напрям в традиційній китайській медицині, в якому вплив на організм здійснюється спеціальними голками через особливі точки на тілі. Вважається, що ці точки знаходяться на енергетичних каналах (меридіанах), по яких циркулює чі (життєва енергія).

Внаслідок дії різного роду патогенних чинників, виникає захворювання, та дисбаланс в протіканні енергії в меридіанах. Відновлення балансу циркуляції енергії в меридіанах призводить до одужання.

Метод Балансу лікаря Річарда Тана-відома в світі акупунктури унікальна методика лікування, здатна полегшити хронічний біль практично миттєво на 60-70%.

Акупунктура успішно використовується для лікування захворювань:

Опорно-рухового апарату
Остеохондроз, грижі міжхребцевих дисків, деформуючий артроз
Нервової системи та психоемоційні розлади
Радикуліт, невралгії, невралгія сідничного нерва, невроз, мігрень, депресія, стреси, зниження пам'яті, порушення сну
Органів дихання
Бронхіт, пневмонія, бронхіальна астма
Захворювання ЛОР-органів
Отит, риніт, синусит, гайморит, аденоїди, ларингіт
Шлунково-кишкового тракту
Гастрит, виразкова хвороба, холецистит, коліт
Гінекологічні захворювання
Аднексит, ендометрит, кольпіт, порушення менструального циклу, мастопатія
Захворювання сечостатевих органів
Простатит, аденома передміхурової залози, зниження потенції, енурез
Захворювання серцево-судинної системи
ІХС, атеросклероз, гіпертонічна хвороба
Захворювання ендокринної системи та порушення обміну речовин
Хвороби щитовидної залози, ожиріння, цукровий діабет та його ускладнення, жіночі гормональні розлади
200 грн

Вартість сеансу голковколювання
10-12 процедур

На курс лікування
Процедуру виконує лікар рефлексотерапевт з практичним досвідом у рефлексотерапії понад 8 років.
Шуфлат Андрій Ярославович
Лікар ортопед-травматолог дитячий, рефлексотерапевт,
мануальний терапевт, керівник центру


В 2003 році закінчив Буковинську державну медичну академію.

В 2005 році закінчив проходження інтернатури, по циклу «Ортопедія і травматологія», на базі лікарні швидкої медичної допомоги м.Чернівці.

В 2005 році прийнятий на посаду дитячого ортопеда-травматолога в міську дитячу клінічну лікарню м.Івано-Франківська. В 2006 році пройшов 3-х місячний цикл «Спеціалізація з дитячої ортопедії і травматології", на базі Національної медичної академії післядипломної освіти ім.П.Л.Шупика.

В 2006 році пройшов курси тематичного удосконалення по циклу «Мануальна терапія» на базі Національної медичної академії післядипломної освіти ім.П.Л.Шупика. . В 2007 році пройшов 3-х місячний цикл «Спеціалізація з рефлексотерапії», на базі Національної медичної академії післядипломної освіти ім.П.Л.Шупика.

2009р отримав ліцензію на проведення приватної медичної практики за спеціальністю «Рефлексотерапія».

В 2010 році на базі Національної медичної академії післядипломної освіти ім.П.Л.Шупика. пройшов передатестаційні курси по циклу « Дитяча ортопедія і травматологія».

28.10.2010 року пройшов курси тематичного удосконалення по циклу «Мануальна терапія» при Київському медичному університеті Українсьої асоціації народної медицини

06.11.2011 року пройшов семінар «Техніки Стілла» Діагностика та лікування дисфункцій хребта і таза, при Українській остеопатичній асоціації.

В 2015 році на базі Харківської медичної академії післядипломної освіти пройшов передатестаційні курси по циклу « Дитяча ортопедія і травматологія».

В 2017 році пройшов курси тематичного удосконалення по циклу «Медична реабілітація в клінічній практиці» на базі Національної медичної академії післядипломної освіти ім.П.Л.Шупика.

В 2017 році пройшов 3-х місячний цикл «Спеціалізація з рефлексотерапії», при Львівському національному медичному університеті імені Данила Галицького.

16-17.12.2017 року пройшов «Базовий семінар», по акупунктурі і голковколюванню по методу баланс лікаря Річарда Тана, викладачі Аді Фромм та Гай Полак засновники Ізраїльського Тан Центру.

27-28.2018 року пройшов семінар, «Введення в глобальний баланс», по акупунктурі і голковколюванню по методу баланс лікаря Річарда Тана, викладачі Аді Фромм та Гай Полак засновники Ізраїльського Тан Центру.

30.12.2000 року на базі Чернівецької федерації У-ШУ і народної медицини закінчив 2-х місячні курси «Оздоровчий та лікувальний масаж», з 2001 по 2003 рік працював масажистом та викладачем курсів масажу при федерації.

22.04.2006 року пройшов курси «Точковий масаж», 22.05.2008 курси «Ірідодіагностика», 18.12.2009 р. курси «Юмейхо-терапія», при Київському медичному університеті Українсьої асоціації народної медицини.

21.05.2018 року пройшов курси за програмою «Іспанська техніка масажу тіла» 23.05.2018 року курси «Вакуумно-роликовий масаж» на базі Центру розвитку салонного бізнесу «Партнер+»

25.05.2018 року пройшов курси «Стоун терапія» на базі Центру розвику людини «Новий Світ»Для процедури використовуються одноразові, стерильні голки.

Акупунктура безпечна та ефективна для лікування хронічного болю у дітей

Науковці з медичного центру Чикаго опублікували своє дослідження у виданні Alternative and Complementary Therapies.

Хронічним болем, за визначенням, вважається будь-який біль, що триває щонайменше 12 тижнів. За приблизними оцінками, 20-35% дітей та підлітків по всьому світу мають хронічний біль.

Лікування хронічного болю дорослих має свої складності, проте лікування дітей є ще складнішим; наразі існує не так вже й багато доказів ефективності медикаментозно лікування хронічного болю у дітей, а експерти зі сфери охорони здоров'я дуже часто вагаються щодо вибору лікування для дітей, через їхню вразливість під час розвитку та можливі довготривалі ускладнення.

Ефективне лікування болю є важким через те, що це суб'єктивні відчуття; проте коли справа доходить до дітей, все стає ще важчим, адже не всі діти здатні ефективно спілкуватись, залежно від віку та точності розпізнання болю.

Через такі труднощі дослідження повинно було з'ясувати безпечні та ефективні способи для лікування хронічного болю, і згідно останньому дослідженню, вони знайшли таких спосіб – це акупунктура.

Акупунктура зазвичай використовується у традиційній китайській медицині, до якої залучається стимулювання певних точок на тілі, зазвичай вставляючи у шкіру голку.

В той чай, як акупунктура вважається ефективним способом лікування хронічного болю у дорослих, було дуже мало інформації щодо лікування цим методом дітей.

Акупунктура зменшила біль, покращила якість життя

Науковці залучили для дослідження 55 дітей та підлітків віком від 7 до 20 років, які страждали від хронічного болю.

Кожен учасник відвідав 8 процедур, де він отримав індивідуальний сеанс акупунктури, кожен з яких тривав приблизно 30 хвилин.

Учасники досліду оцінювали біль та нудоту до та після проведення сеансу. Також їх просили вказати на ділянки, де виникає біль та оцінювати його інтенсивність словами.

Дослідники дізнались, що учасники повідомляли про значне послаблення болю після повних 8 занять, та послаблення впродовж кожного заняття, з найбільшою різницею на перших сеансах.

Крім цього, дослідники виявили, що учасники експерименту відчули покращення щодо загального стану здоров'я та зменшенні соціальних, емоційних та навчальних проблем.

Згідно з результатами досліджень, акупунктура є безпечним та ефективним засобом для лікування хронічного болю у дітей.

Акупунктурі як методу емпіричної медицини більше 4000 років, вона виникла в Китаї.
Енергетична система каналів пов'язує поверхню тіла з внутрішніми органами. На кожному з каналів існує велика кількість біологічно активних точок (БАТ). Вони є входами (виходами) цих каналів, і через них відбувається обмін і взаємодія енергії людини і енергії навколишнього світу. Якщо по каналах енергія переміщується вільно, то людина здорова, і всі його системи функціонують нормально.

Внаслідок впливу різного роду патогенних чинників відбувається порушення протікання енергії в певному меридіані що призводить до захворювання. Якщо захисні сили організму сильні і дія патогенного чинника незначна то захворювання носить поверхневий характер, людина швидко одужує і відновлюється циркуляція енергії. В іншому випадку захворювання проникає всередину організму, виникає порушення в роботі частин тіла в місці проходження даного меридіану і органів пов'язаних з ним.

Надлишок або недостатність енергії в меридіані викликає порушення циркуляції енергії в інших пов'язаних з ним меридіанах, що призводить до порушення функції органів пов'язаних з цими меридіаном. Виникає захворювання внутрішніх органів, та дисбаланс в протіканні енергії в меридіанах. Відновлення балансу циркуляції енергії в меридіанах призводить до одужання.

Відгуки клієнтів
Роман Фурса
Дуже хороший Медичний центр Любава. Професіонали працюють, постійно підвищують кваліфікацю. Багато раз відвідував, всім рекомендують. Заходиш втомлений - виходиш бадьорий і наповнений сил. Масаж лікує все.
Ira Chervinska
Певний час турбувати болі в спині, порадили звернутись в масажний медичний центр "Любава". Після декількох відвідувань самопочуття стало значно кращим, а болі пройшли. Всім рекомендую✌️
Андрій Михайлишин
Дякую Андрію Ярославовичу за його чудову роботу! Я працюю водієм,і сидячий образ життя дає про себе знати. Та після курсу масажів дійсно почуваю себе краще. Спина та шия вдячні! Рекомендую!
Любовь Белан
Андрій Ярославович прекрасний лікар!
Спеціаліст!!
Уся наша сім'я користувалася його послугами, як ортопеда.
Від народження лікар давав консультаціі для сина. Для старшої доньки були і переломи, і проблеми з поставою.
Андрій Ярославович прекрасний массажист!!!
Декілька разів знімав мій гостий біль.
Проходила курси загального масажу, антицилюлітного. Усе кваліфіковано, з великою увагою до пацієнта!
Viktoria Shkriblyak
Дуже хороші спеціалісти, професіонали своєї справи))
Ще більше відгуків та лайків тут:
Зв'яжіться з нами
+38 (095)-44-901-21
+38 (068)-44-901-21

A.Shuflat@gmail.com
м.Івано-Франківськ
вул.Тичини 8А, 2 пов., каб.173

Графік роботи:
Пн-Пт 10:00-18:00
Made by
Ruzam