Любава
Call Close
Leave your phone and we will contact you!
Or you can call us yourself:
+7 (000) 123 4567
Лікувальний та СПА масаж


Дитячий масаж
Медичний центр "Любава"
Масаж у медичному центрі "Любава" - це високопрофесійна послуга від фахівця з багаторічним досвідом, який постійно вдосконалює свою майстерність.

В арсеналі дитячого масажиста не тільки класичні техніки, а й нові напрямки, що давно вже отримали широке визнання в західних країнах. Ідеться про остеопатію та краніосакральну терапію.

Ніжні дотики необхідні малюкові для повноцінного фізичного і психологічного розвитку. Відчуваючи це інтуїтивно, мами зазвичай не шкодують ніжних дотиків для свого малюка. І отримують результат, про який вони в більшості випадків навіть не здогадуються.
Спеціалісти рекомендують починати масажні процедури з 1-1,5 місячного віку та курсом, що складається з 10 процедур

Ось про що свідчать факти про дитячий масаж:

1
Регулярний масаж прискорює не тільки фізичний, а й інтелектуальний розвиток дитини. Адже принцип «Чим активніше малюк розвивається фізично, тим швидше удосконалюється його мозок» є базовим у всіх методиках раннього розвитку дітей.
2
Регулярні візити до дитячого масажиста дуже позитивно впливають на кістково-м'язову, серцево-судинну і дихальну системи. Масажні техніки стимулюють роботу м'язів, у наслідок чого вони споживають утричі більше поживних речовин, ніж у стані спокою. Споживання кисню при цьому збільшується в 7 разів. М'язи, до яких добре постачається кров, стають сильними й еластичними.
3
Дитячий масаж тонізує також роботу центральної нервової системи, адже в шкірі знаходиться дуже багато нервових закінчень. Учені стверджують, що ніжні дотики до шкіри малюка ефективніші за вплив на його слух і зір.
4
Масаж найкращим чином впливає на лімфатичні судини, які пронизують усі тканини організму. Здоровий рух лімфи по тілу людини має не менше значення, ніж кровообіг. Прискорюючи рух лімфи, дитячий масажист допомагає звільненню тканин від продуктів обміну - токсинів.
Дитячий лікувальний масаж
Дитячий лікувальний масаж - курс лікувального ручного впливу, який призначається для запобігання й профілактики великого ряду захворювань, що можуть завдати серйозної шкоди здоров'ю малюка. Масажну дію на поверхню тіла дітей може вплинути на роботу більшості внутрішніх органів.

На дії масажиста реагують все без винятку функціональні системи організму, тому результат масажу залежить від того, наскільки правильно і своєчасно він був проведений. Батькам можна порадити виважено і відповідально підходити до вибору масажиста.

Масаж дітей - всебічний вплив. Перш за все, розслабляє і розвиває м'які тканини. Крім цього масаж дозволяє виявити напружені зони тіла дитини. Лікувальний масаж - дієвий засіб для повноцінного розвитку дитини.

Гарний дитячий масаж дозволяє:

   поліпшити травлення і позбавити від колік;
   поліпшити сон дитини, зробити його міцнішим і тривалішим;
   нормалізувати роботу нервової системи дитини;
   підтримувати м'язи в тонусі, розвивати координацію рухів;
   поліпшити обмін речовин;
   укріпити імунітет.

   Показання до дитячого масажу

    Гіпертонус і гипотонус;
    Синдром ліквородинамічних порушень;
    Синдром цевіакальних порушень.;
    Затримка психомоторного розвитку;
    Дисплазія тазостегнових суглобів;
    Кривошия;
    Вальгусна стопа;
    Клишоногість.
    180 грн

    Вартість дитячого масажу
    60 хв

    Тривалісь масажу
    10 сеансів

    Рекомендується на курс
    Масаж позитивно впливає на фізичний і емоційний розвиток та імунітет малюка, розвиває відчуття орієнтації у просторі, активізує і розвиває концентрацію уваги
    Школа масажу
    Школа масажу пропонує освоїти різні види лікувального та профілактичного масажів, які проводяться в нашому закладі, освоїти мистецтво дарувати задоволення та здоров'я.
    Відгуки клієнтів
    Роман Фурса
    Дуже хороший Медичний центр Любава. Професіонали працюють, постійно підвищують кваліфікацю. Багато раз відвідував, всім рекомендують. Заходиш втомлений - виходиш бадьорий і наповнений сил. Масаж лікує все.
    Ira Chervinska
    Певний час турбувати болі в спині, порадили звернутись в масажний медичний центр "Любава". Після декількох відвідувань самопочуття стало значно кращим, а болі пройшли. Всім рекомендую✌️
    Андрій Михайлишин
    Дякую Андрію Ярославовичу за його чудову роботу! Я працюю водієм,і сидячий образ життя дає про себе знати. Та після курсу масажів дійсно почуваю себе краще. Спина та шия вдячні! Рекомендую!
    Любовь Белан
    Андрій Ярославович прекрасний лікар!
    Спеціаліст!!
    Уся наша сім'я користувалася його послугами, як ортопеда.
    Від народження лікар давав консультаціі для сина. Для старшої доньки були і переломи, і проблеми з поставою.
    Андрій Ярославович прекрасний массажист!!!
    Декілька разів знімав мій гостий біль.
    Проходила курси загального масажу, антицилюлітного. Усе кваліфіковано, з великою увагою до пацієнта!
    Viktoria Shkriblyak
    Дуже хороші спеціалісти, професіонали своєї справи))
    Ще більше відгуків та лайків тут:
    Зв'яжіться з нами
    +38 (095)-44-901-21
    +38 (068)-44-901-21

    A.Shuflat@gmail.com
    м.Івано-Франківськ
    вул.Тичини 8А, 2 пов., каб.173

    Графік роботи:
    Пн-Пт 10:00-18:00
    Made by
    Ruzam