Любава
Call Close
Leave your phone and we will contact you!
Or you can call us yourself:
+7 (000) 123 4567

Лікувальний та СПА масаж

Іспанський масаж

Медичний центр "Любава"
Методика іспанського масажу з'явилася трохи більше ста років тому. Його розробка та впровадження лежить в руках Енріке Гарсія, мануального терапевта з великим стажем роботи.

Під час сеансу масажу людині необхідно відчувати задоволення і насолоду. Від цього в організмі виробляється гормон щастя, який впливає на процес омолодження. Іспанський масаж володіє цілющими якостями.

Фахівці стверджують, що в іспанського масажу практично немає протипоказань та проводити його можна практично всім! Він показаний навіть у тих випадках, коли інші види масажу небажані.

Зазвичай рекомендується пройти повний курс масажу (від 10 до 12 сеансів), який призначають 2 – 3 рази на тиждень
Техніка хіромасажу спрямована на глибоке пропрацювання та розминання тканин тіла.
Іспанський масаж
Техніка іспанського масажу ґрунтується на комбінації різноманітних прийомів, що дозволяють ефективно впливати майже на всі тканини, системи та внутрішні органи тіла людини. Саме цим й пояснюється позитивний ефект хіромасажу.

Майстер з масажу, працює подушечками пальців, самими пальцями, поверхнею долоней, їх основою, іноді в масаж включаються передпліччя та лікті. Масажист сам визначає, які прийоми будуть найбільш ефективні в тому чи іншому випадку.

Техніка хіромасажу спрямована на глибоке пропрацювання та розминання тканин тіла. Це дозволяє ефективно впливати на м'язи та суглоби, покращується крово- і лімфообіг, знімається спазм м'язів, поліпшується кровопостачання тканин, нормалізується діяльність серцево-судинної системи.

Масаж має виражений лімфодренажний та антицелюлітний ефект, з організму активно виводяться продукти обміну, усувають набряки, застійні явища в м'язах та тканинах організму.

Після сеансу хіромасажу організм активно омолоджується. Під час процедури відбувається загальне розслаблення організму, що буде особливо корисним для боротьби із стресом, виснаженням, ефективним відпочинком після робочого дня.

Кожен, хто хоч раз в житті відчув на собі авторську методику Енріке Кастеллс Гарсія, навряд чи коли-небудь забуде це неповторне відчуття.

Показання до Іспанського масажу

  Порушення в роботі кровотоку;
  Порушення в роботі лімфотоку;
  Міоструктурні деформації нижньої та верхньої повік;
  Структурні порушення, пов'язані з дисфункціями жирових пакетів;
  Проблеми з фацієвим та зв'язковим апаратами в периорбітальній зоні.
  350 грн

  Вартість сеансу іспанського масажу
  50 хвилин

  Тривалісь сеансу іспанського масажу
  10-12 сеансів

  Рекомендується на курс
  Варто відзначити, що дами у віці прагнуть потрапити саме на гемолимфодренаж. Ця процедура дозволяє відстрочити похід до пластичного хірурга.
  Школа масажу
  Школа масажу пропонує освоїти різні види лікувального та профілактичного масажів, які проводяться в нашому закладі, освоїти мистецтво дарувати задоволення та здоров'я.
  Відгуки клієнтів
  Роман Фурса
  Дуже хороший Медичний центр Любава. Професіонали працюють, постійно підвищують кваліфікацю. Багато раз відвідував, всім рекомендують. Заходиш втомлений - виходиш бадьорий і наповнений сил. Масаж лікує все.
  Ira Chervinska
  Певний час турбувати болі в спині, порадили звернутись в масажний медичний центр "Любава". Після декількох відвідувань самопочуття стало значно кращим, а болі пройшли. Всім рекомендую✌️
  Андрій Михайлишин
  Дякую Андрію Ярославовичу за його чудову роботу! Я працюю водієм,і сидячий образ життя дає про себе знати. Та після курсу масажів дійсно почуваю себе краще. Спина та шия вдячні! Рекомендую!
  Любовь Белан
  Андрій Ярославович прекрасний лікар!
  Спеціаліст!!
  Уся наша сім'я користувалася його послугами, як ортопеда.
  Від народження лікар давав консультаціі для сина. Для старшої доньки були і переломи, і проблеми з поставою.
  Андрій Ярославович прекрасний массажист!!!
  Декілька разів знімав мій гостий біль.
  Проходила курси загального масажу, антицилюлітного. Усе кваліфіковано, з великою увагою до пацієнта!
  Viktoria Shkriblyak
  Дуже хороші спеціалісти, професіонали своєї справи))
  Ще більше відгуків та лайків тут:
  Зв'яжіться з нами
  +38 (095)-44-901-21
  +38 (068)-44-901-21

  A.Shuflat@gmail.com
  м.Івано-Франківськ
  вул.Тичини 8А, 2 пов., каб.173

  Графік роботи:
  Пн-Пт 10:00-18:00
  Made by
  Ruzam