Любава
Call Close
Leave your phone and we will contact you!
Or you can call us yourself:
+7 (000) 123 4567

Лікувальний та СПА масаж

Лікувальний масаж

Медичний центр "Любава"
Лікувальний масаж являється науково обґрунтованим, провіреним багаторічною практикою, найбільш фізіологічним для організму людини оздоровчим засобом.

Масаж використовується на всіх етапах комплексного лікування та медичної реабілітації при захворюванні внутрішніх органів, опорно-рухового апарату, серцево-судинної та нервової системи.

Його також використовують як засіб профілактики захворювань та для відновлення працездатності при розумовій та фізичній перевтомі.
Масаж уже не екзотика, не розкіш, він входить в наше життя як повсякденна необхідність.
Масаж шийно-комірцевої ділянки
Шийний відділ хребта дуже складно влаштований. Верхній шийний хребець (атлант) і другий шийний хребець (аксис) найбільш часто піддаються різним деформаціям у вигляді підвивихів і защемлень, а також дегенерації хрящової і кісткової тканини.

Масаж шийно-комірцевої зони – це один з видів мануальної техніки масажу, який виконується руками майстра та спрямований на покращення кровотоку, зняття втоми та напруги в зонах трапецеподібного, дельтовидного, ромбовидного м'язів, а також м'язів шиї та голови.

Масаж шийно-комірцевої зони є одним із затребуваних масажів серед людей, що страждають на головні та мігренозні болі, остеохондроз, хронічу втому, неврози, безсоння, підвищений артеріальний тиск, постійний сидячий спосіб життя, гіподинамію, ожиріння та інше.

Дана процедура допомагає зняти м'язовий спазм, покращити рухливість та уникнути скутості в ділянці шийно-комірцевої зони, зменшити прояви сутулості, особливо у дітей раннього віку, також зменшити головні та шийні болі, розслабити нервову систему, покращити кровообіг головного мозку та спинного мозку, що призведе до покращення пам'яті, настрою та сну.

Показання до масажу шийно-комірцевої зони

  Неврастенії, невралгії, плексити.
  Травми шийного та плечового поясу (тільки не в стані загострення).
  Міозити.
  Нейроциркуляторна-дистонія.
  Гіпертонічна хвороба (1-2 ст).
  Остеохондроз, сколіоз, хвороба Бехтєрєва.
  Постійні стреси, емоційне перенапруження.
  Депресії, астено-невротичний синдром.
  Мігренозні, головні болі.
  Сидячий спосіб життя.
  120 грн

  Вартість масажу шийно-комірцевої ділянки
  70 грн

  Вартість масажу шийно-комірцевої ділянки,
  діти до 12 років
  15 хвилин

  Тривалість масажу
  Масаж спини та шийно-комірцевої ділянки
  Широко поширена проблема - болі в спині, найчастіше виникає в результаті хронічного м'язового спазму глибоких структур м'язового корсету хребта. Володарем цієї патології можна стати всього за місяць, виконуючи одну і ту ж роботу і навантажуючи одні й ті ж м'язи кожен день. Це стосується навіть тривалого сидіння за комп'ютером: фізичного напруження немає, але є постійне статичне навантаження на одну і ту ж групу м'язів.

  Лікувальний масаж дозволяє зняти надлишковий тонус з м'язово-зв'язкового корсета хребта, сприяє виробленню біологічно активних речовин, тканинних гормонів, прискорює обмінні процеси в тканинах і в усьому організмі. Як результат - правильна постава, і менш вразливий хребет.

  Лікувальний масаж - це також хороша профілактика болю в спині. Періодичні профілактичні курси лікувального глибокого масажу допомагають відновити еластичність м'язів, зв'язок і фасцій, поліпшити кровообіг у всіх структурах спини і хребті в тому числі. Для кращого ефекту їх проводять в комплексі з кінезіотерапія - лікуванням рухом.
  200 грн

  Вартість масажу спини та шийно-комірцевої ділянки
  180 грн

  Вартість масажу спини та шийно-комірцевої ділянки,
  діти до 12 років
  30 хвилин

  Тривалість масажу
  Масаж дійсно є найбільш успішним і фізіологічним методом усунення симптомів остеохондрозу.
  Масаж при захворюванні органів дихання
  Масаж є високоефективним методом лікування гострих та хронічних неспецифічних захворю­вань і травм органів дихання. Він може використовуватися в комплексному лікуванні і як самостійний метод профілактики виникнення захворювань та їх рецидивів. фективність масажу значною мірою зумовлена розумінням масажистом клініко-патогенетичної суті захворювання.

  Методика залежить від виду захворювання, його клінічних проявів, гостроти процесу, періоду захворювання, індивідуальних особливостей пацієнта. Спільним для всіх захворювань органів дихання є особливі методики масажу.

  Масажу підлягає вся грудна клітка, комірцева зона. Використовується також масаж носа, приносових ділянок, живота.

  Спеціальному масажному впливу підлягають ребра, зчленування ребер з хребцями і грудниною, міжреброві проміжки, діафрагма, основна та допоміжна дихальна мускулатура.

  Показання до масажу при захворюванні органів дихання

   Бронхіт гоcтрий.
   Бронхіальна астма.
   Емфізема легень .
   Хронічні неспецифічні захворювання легенів.
   Хронічна пневмонія.
   Хронічний бронхіт.
   200 грн

   Вартість масажу при захворюванні органів дихання
   180 грн

   Вартість масажу при захворюванні органів дихання,
   діти до 12 років
   30 хвилин

   Тривалість масажу
   Загальний масаж
   При виконанні загального масажу використовуються різні прийоми ручного і апаратного загального масажу. Основні прийоми при загальному масажі: погладжування, розтирання, розминка, вібрація.

   Загальний масаж тіла розпочинають зі спини, потім переходять до задньої частини ніг, плечей, шиї і волосистої частини голови. Після цього етапу загального масажу масажується передня частина тіла : спочатку особа при загальному масажі, потім руки і кисті при загальному масажі, торс і передня частина ніг при загальному масажі.

   У кінці процедури загального масажу робиться, немов би " об'єднання" усього тіла. Для цього використовуються погладжування або кругові розтирання. Окрім чисто технічної сторони, загальний масаж дає можливість просто насолодитися дотиком.

   Дбайливі, чуйні руки масажиста допомагають набути почуття цілісності, що сприяє виходу цілющої внутрішньої енергії людини.

   Показання до масажу шийно-комірцевої зони

    Болі в області суглобів і м'язів;
    Набряки;
    Порушення функціонування органів статевої системи;
    Травми;
    Хронічна втома;
    Депресія;
    Операційні шви.
    300 грн

    Вартість загального масажу
    280 грн

    Вартість загального масажу,
    діти до 12 років
    60 хвилин

    Тривалість масажу
    Масаж виконують висококваліфіковані спеціалісти.
    Школа масажу
    Школа масажу пропонує освоїти різні види лікувального та профілактичного масажів, які проводяться в нашому закладі, освоїти мистецтво дарувати задоволення та здоров'я.
    Відгуки клієнтів
    Роман Фурса
    Дуже хороший Медичний центр Любава. Професіонали працюють, постійно підвищують кваліфікацю. Багато раз відвідував, всім рекомендують. Заходиш втомлений - виходиш бадьорий і наповнений сил. Масаж лікує все.
    Ira Chervinska
    Певний час турбувати болі в спині, порадили звернутись в масажний медичний центр "Любава". Після декількох відвідувань самопочуття стало значно кращим, а болі пройшли. Всім рекомендую✌️
    Андрій Михайлишин
    Дякую Андрію Ярославовичу за його чудову роботу! Я працюю водієм,і сидячий образ життя дає про себе знати. Та після курсу масажів дійсно почуваю себе краще. Спина та шия вдячні! Рекомендую!
    Любовь Белан
    Андрій Ярославович прекрасний лікар!
    Спеціаліст!!
    Уся наша сім'я користувалася його послугами, як ортопеда.
    Від народження лікар давав консультаціі для сина. Для старшої доньки були і переломи, і проблеми з поставою.
    Андрій Ярославович прекрасний массажист!!!
    Декілька разів знімав мій гостий біль.
    Проходила курси загального масажу, антицилюлітного. Усе кваліфіковано, з великою увагою до пацієнта!
    Viktoria Shkriblyak
    Дуже хороші спеціалісти, професіонали своєї справи))
    Ще більше відгуків та лайків тут:
    Зв'яжіться з нами
    +38 (095)-44-901-21
    +38 (068)-44-901-21

    A.Shuflat@gmail.com
    м.Івано-Франківськ
    вул.Тичини 8А, 2 пов., каб.173

    Графік роботи:
    Пн-Пт 10:00-18:00
    Made by
    Ruzam