Любава
Call Close
Leave your phone and we will contact you!
Or you can call us yourself:
+7 (000) 123 4567

Лікувальний та СПА масаж

Стоун терапія

Медичний центр "Любава"
Стоун-терапія дозволяє досягти глибокої релаксації і чинить стимулюючу дію на енергетичні потоки. Масаж за допомогою гарячих каменів стимулює кровообіг і метаболізм, зміцнює імунітет, дозволяє прибирати застійні явища.

Завдяки дії гарячих каменів можна знімати м`язову втому, зменшувати больові відчуття у спині і шиї, виводити з організму продукти розпаду.

Стоун-терапія – ефективний засіб боротьби із стресовими станами, він поліпшує психічне і емоційне здоров`я людини.
Поєднання каменів білого мармуру і базальту, каменю вулканічного походження. Саме вони володіють своєю особливою енергетикою, здатною впливати на організм людини, насичувати його і розганяти енергетичні блоки.

Ось про що свідчать факти про стоун терапію:

1
Про корисні властивості самих звичайних каменів знали ще древні індіанці і римляни, лікувальні властивості яких високо цінувалися і використовували в ті часи. Американські корінні жителі були переконані в тому, що камені – це не просто природні породи, це справжні вартові світу, які пам'ятають все, що відбувалося в ньому ще до появи людства на Землі.
2
Китайці вірили, що особлива енергія заряджених каменів здатна нейтралізувати негативну енергетику людини, накопичену за довгий час, а також усувати стреси і напруження.
3
Під дією гарячих каменів видаляється зайва рідина з організму, здійснюється локальне розширення судин, що сприяє виведенню шлаків і токсинів з організму.
4
Як би це дивно не звучало, але люди, що жили багато тисяч років тому, не помилялися, такі процедури дійсно є дуже корисними та ефективними і, як раз-таки, вся справа в температурному впливі каменів, який поєднується з елементами рефлексотерапії.

Стоун терапія

Основною перевагою такої терапії в порівнянні із звичайним масажем, є наявність контрастного температурного впливу, що протікає на глибинних рівнях людського організму.

Суть процедури полягає в тому, що поєднуються методи рефлексотерапії і нагрівання певних ділянок тіла. Камені розкладаються особливим чином: холодні повинні чергуватись із гарячими. Вплив спрямований на біологічно активні точки та зони. Тепло, що виходить з гарячих каменів, проникає через шкіру до всіх важливих тканин і призводить до поліпшення кровопостачання. Приплив кисню та поживних речовин збільшується. Холодні камені знімають запалення і больові відчуття. А при повторному нагріванні ефект посилюється. Варто зазначити, що стоун-терапія має різні варіації. Вид каменю та точки вибирають, керуючись цілями лікування та особливостями організму людини.

Принадність такої процедури ще й у тому, що вона обов'язково проводиться у правильній обстановці: приглушене світло, розслаблююча музика, а також супровідна ароматерапія. Тривалість сеансу від 45 хвилин до 1.5 годин, по закінченню часу настає душевна рівновага, людина збагачується зарядом бадьорості та енергієюї на тиждень вперед.

Показання до стоун терапії

  Хронічний холецистит;
  Панкреатит;
  Жовчнокам'яніа хвороба;
  Захворювання сечостатевої системи;
  Стенокардія;
  Зняття м'язових болів;
  Вальгусна стопа;
  Клишоногість.
  450 грн

  Вартість сеансу стоун терапії
  90 хвилин

  Тривалісь сеансу стоун терапії
  6-8 сеансів

  Рекомендується на курс
  По-перше, дана процедура дуже приємна, по-друге, дієва, ну а в третіх, не вимагає втручання в організм, як наприклад голковколювання і прості уколи і таблетки.
  Школа масажу
  Школа масажу пропонує освоїти різні види лікувального та профілактичного масажів, які проводяться в нашому закладі, освоїти мистецтво дарувати задоволення та здоров'я.
  Відгуки клієнтів
  Роман Фурса
  Дуже хороший Медичний центр Любава. Професіонали працюють, постійно підвищують кваліфікацю. Багато раз відвідував, всім рекомендують. Заходиш втомлений - виходиш бадьорий і наповнений сил. Масаж лікує все.
  Ira Chervinska
  Певний час турбувати болі в спині, порадили звернутись в масажний медичний центр "Любава". Після декількох відвідувань самопочуття стало значно кращим, а болі пройшли. Всім рекомендую✌️
  Андрій Михайлишин
  Дякую Андрію Ярославовичу за його чудову роботу! Я працюю водієм,і сидячий образ життя дає про себе знати. Та після курсу масажів дійсно почуваю себе краще. Спина та шия вдячні! Рекомендую!
  Любовь Белан
  Андрій Ярославович прекрасний лікар!
  Спеціаліст!!
  Уся наша сім'я користувалася його послугами, як ортопеда.
  Від народження лікар давав консультаціі для сина. Для старшої доньки були і переломи, і проблеми з поставою.
  Андрій Ярославович прекрасний массажист!!!
  Декілька разів знімав мій гостий біль.
  Проходила курси загального масажу, антицилюлітного. Усе кваліфіковано, з великою увагою до пацієнта!
  Viktoria Shkriblyak
  Дуже хороші спеціалісти, професіонали своєї справи))
  Ще більше відгуків та лайків тут:
  Зв'яжіться з нами
  +38 (095)-44-901-21
  +38 (068)-44-901-21

  A.Shuflat@gmail.com
  м.Івано-Франківськ
  вул.Тичини 8А, 2 пов., каб.173

  Графік роботи:
  Пн-Пт 10:00-18:00
  Made by
  Ruzam